بازار جهانی دارای پتانسیل و فرصت های بسیاری است و ما با بهره گیری از بستر اینترنت نسبت به تسهیل توسعه روابط تجاری بین المللی و افزایش صادرات و مبادلات تجاری شرکتها و کسب و کارهای ایرانی اقدام نموده ایم.

با بررسی هایی که ما انجام دادیم متوجه شدیم ماهانه هزاران نفر در سراسر دنیا بصورت آنلاین و از طریق موتور های جستجو گر مانند گوگل در حال جستجو برای خرید کالاها و خدمات ایرانی و یا به دنبال تجارت با ایران می باشند ولی به دلیل اینکه شرایط اقتصاد ایران به گونه ای است که آنها نمی توانند به راحتی با طرف ایرانی خود ارتباط برقرار کنند و یا نحوه تجارت با ایران برایشان مبهم است بخشی از فرصتهایی که می تواند باعث افزایش فروش و توسعه کسب و کارهای ایرانی شود از بین میرود.

بر این اساس بستری را فراهم نموده ایم تا شرکتها و کسب و کارهایی که تمایل دارند بصورت بین المللی فعالیت کنند و یا وارد بازارهای جدید بشوند و کسب و کارشان را توسعه دهند بتوانند با صرف کمترین هزینه و زمان محصولات و خدمات خود را به کشورها و بازارهای هدفشان بصورت آنلاین معرفی نمایند و همچنین ارتباطات تجاری گسترده ای را در کشورهای هدف خود ایجاد نمایند.

ایران کامرس از ظرفیت بازاریابی آنلاین استفاده نموده و محصول و خدمات شما را در معرض دید بسیاری از مشتریان بالقوه بین المللی قرار می دهد به شکلی که آنها بتوانند بطور مستقیم و یا از طریق ما با شما ارتباط بگیرند که نتیجتآ ظرفیت فروش و بطور کلی ظرفیت کاری شما در عرصه بین المللی به شکل قابل توجهی گسترش می یابد.

ما همچنین از طریق دفتر نمایندگی خود در خارج از کشور در حال گسترش و توسعه خدماتمان هستیم تا محصولات،شرکتها و کسب و کارهای ایرانی را به دنیا معرفی کنیم و با پیدا کردن شرکای تجاری و مشتریان بالقوه مقدمات صادرات کالا و حضور در بازارهای بین المللی را برای هموطنانمان فراهم نماییم.

در صورتیکه تمایل دارید از خدمات ما برای حضور در بازارهای بین المللی، توسعه روابط تجاری و پیدا کردن خریداران خارجی استفاده نمایید نسبت به تکمیل فرم عضویت اقدام نمایید.

تماس با ما